Vítejte na našich stránkách.


překlady | korektury

Poskytujeme kvalitní překlady do a z těchto jazyků:

angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština, ukrajinština, maďarština, vietnamština, čínština, polština, slovenština, japonština, bulharština, rumunština a chorvatština.

Překlady provádíme oběma směry, tedy z i do vybraného jazyka.
Překládáme pro firemní klienty i pro soukromé osoby.

Provádíme jazykové a stylistické korektury překladů, firemních textů, smluv, diplomových, maturitních a jiných prací. Dále jejich formátování, kontrolu citací atd.


Ceny?

Díky nízkým nákladům (většina lektorů jsou studenti vysokých škol, freelanceři nebo rodiče na mateřské dovolené) jsme schopni nabídnout velice příznivé ceny při zachování vysoké kvality překladů.


Proč si nás klienti vybírají?

časová flexibilita

termíny dodání

komunikace v nestandardní časy

možnost volby konkrétních překladatelů

přizpůsobení konkrétním finančním možnostem klienta

možnost rámcové smlouvy s individuálními cenami


S čím vám pomůžeme?

V dnešní koronavirové krizi je důležité, aby firmy přešly částečně na online prodej a prezentaci svých produktů, v tom jim pomáháme. Vytváříme překlady a korektury klíčových textů pro expanzi na zahraniční trhy. Korektury a překlady provádíme u všech typů dokumentů - webové stránky, smlouvy, návody pro použití výrobků, pracovní postupy, datasheety, interní firemní dokumenty a mnoho dalších.


Jaký je workflow našich služeb?

Nejdříve zpracujeme vaši poptávku. Po následné komunikaci s klientem upřesníme termín dodání a zašleme cenovou nabídku. Po odslouhlasení na textu začne pracovat jeden z našich kolegů nebo kolegyň, ti nás pravielně informují o svém postupu a my informujeme klienta. Vyhotovený text je dle přání znovu zkontrolován jiným lektorem. Poté je text odevzdán klientovi.


Zašlete nám Vaši poptávku - rádi Vám bezplatně a nezávazně zašleme cenovou kalkulaci.

Podívejte se na naše služby


Kontakty

Jsme vám stále k dispozici, neváhejte nám zavolat nebo poslat email. Umožňujeme také prioritní zakázky, pokud vás tlačí termín, neváhejte nám to sdělit.

karvit@karvit.cz

 tel. +420 606 213 406


Jakub_Karskyalex2 kontakt karvit.png


karvit@karvit.cz

 tel. +420 606 213 406